Czy letnia fryzura musi wymagać starannego stylizowania włosów? O nie, dajmy im odpocząć i postawmy na naturalny look. Wakacyjne włosy przede wszystkim muszą być dobrze nawilżane i chronione przed słońcem. Pomogą nam w tym specjalne kosmetyki z filtrami.

ługie czy krótkie, można luźno upiąć lub zapleść w warkocz. Ale ten warkocz powinien wyglądać jakbyś nosiła go już kilka godzin – swobodnie spleciony z małym nieładem. Jeśli twoje włosy delikatnie się falują, zamiast prostownicy czy lokówki podkreśl ich delikatny skręt odpowiednimi kosmetykami. Jeśli dodatkowo chcesz wyeksponować letnią fryzurę zainwestuj w oryginalne akcesoria ozdobne. Na głowie idealnie sprawdzi się też ponadczasowy i bardzo kobiecy kapelusz z dużym rondem.

Lato na paznokciach…

Tak jak w modzie czy makijażu możemy zauważyć, że stylizacja paznokci nie zna już chyba granic. Niektóre propozycje przepełnione są kolorami tęczy, złotem, a na paznokciach przyklejane są kryształki, pióra itp. Więcej info na stronie o modelkach. Latem szalejemy z manicurem oraz pedicurem i malujemy co tylko chcemy. Jednokolorowe i delikatne lakiery odstawiamy na powrót z wakacji, a teraz dajmy się ponieść wyobraźni. Zastanawiam się tylko jak długo trwa stworzenie takiego dzieła i chyba samodzielnie jest to niewykonalne. Jeśli chcemy zaoszczędzić czasu i nerwów lepiej oddać się w ręce profesjonalisty.